Kariera

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradców ds. sprzedaży samochodów dostawczych

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Główne zadania:

  • Sprzedaż samochodów dostawczych marki Toyota do Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Sprzedaż produktów i usług dodatkowych tj. zabudowy i inne akcesoria, finansowanie i ubezpieczenie
  • Kreatywne poszukiwania nowych Klientów, zbudowanie nowej sieci odbiorców
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowo-księgowej
  • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
  • Analiza sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klienta
  • Łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej,
  • Komunikatywność, sumienność i determinacja w dążeniu do celu
  • Wyskoki poziom kultury osobistej, miła aparycja
  • Konieczne aktywne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Obsługa pakietu M. Office [Word, Excel, Power Point, Outlook]

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny.
  • Szkolenia podnoszące umiejętności handlowe oraz wiedzę produktową
  • Opiekę medyczną oraz atrakcyjny program wynajmu samochodów dla Pracowników CCC.

Oferty zawierające CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać pod adres mailowy: kadry@carolinacar.pl.

W temacie prosimy wpisać „Rekrutacja – Doradca ds. sprzedaży samochodów dostawczych”.