1. Serwis i akcesoria

PRZEGLĄDY, DIAGNOSTYKA, NAPRAWY, NOWY PROGRAM GWARANCYJNY TOYOTA RELAX DLA AUT UŻYWANYCH

Autoryzowany Serwis Toyoty pozostaje do Państwa dyspozycji
TOYOTA RELAX
Gwarancja Toyota Relax to święty spokój nawet przez 10 lat – teraz Toyoty po przeglądzie Relax w ASO dostają gwarancję Toyota Relax (zwykle na rok / 15 000 km). Kolejny przegląd Relax to nowa gwarancja.
EXPRESS SERVICE
Dla Kierowcy liczy się czas, dlatego w Toyota Express Service przegląd auta trwa o połowę krócej. Co ważne, prace serwisowe wykonuje równolegle dwóch mechaników, z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu.

Usługa dostępna u wybranych Dilerów Toyoty.
POMOC DROGOWA
Przeciwności losu nie da się przewidzieć, ale można się do nich dobrze przygotować. Awaria, kolizja, uszkodzenie lub wandalizm – profesjonalna pomoc drogowa Toyoty zapewni Ci pełne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach
PROGRAM UBEZPIECZEŃ TOYOTY
Program Ubezpieczeń Toyoty to spokój i pewność. Likwidacja szkody odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych obsługi autoryzowanego serwisu, przy użyciu oryginalnych części producenta.
COMFORT PAY
Serwis od ręki. Płatność na raty. Comfort Pay to wygodna możliwość kredytowania usług związanych z eksploatacją Twojego samochodu, np. płatności za serwis lub zakup akcesoriów.
SERWIS DOBRYCH CEN
Serwis Dobrych Cen to specjalna oferta serwisowa dla samochodów nieobjętych już 3-letnią gwarancją fabryczną, obejmująca najpopularniejsze usługi mechaniczne w rozsądnych cenach.